Anasayfa Hakkımızda Ürünler Bayi Listesi Kampanyalar Referanslar Haberler İletişim
 
 

Kaspersky Lab Birincisi Türkiye’den!

Güvenli içerik ve antivirüs pazarında dünyanın en büyük markalarından biri olan Kaspersky Lab’ten Türkiye distribütörü İnfoNet’e ödül geldi.

Kaspersky Lab ürünlerinden sorumlu İnfoNet Bayi Kanal Yöneticisi Melike Alan, Kaspersky Lab tarafından, Ortadoğu ve Avrupa’da bayi kanalını en fazla geliştiren ve değer katan çalışan olmanın yanı sıra satış performansının yüksekliğiyle birinci seçildi.

Ödülü Alan Melike Alan; “Kaspersky Lab bugün, global olarak tüm dünyada 300 milyondan fazla kullanıcısıyla giderek büyüyen bir markadır. Firmam, çalışma arkadaşlarım ve Kaspersky’nin desteğiyle birlikte sürekli geliştirdiğimiz bayi kanalımız sayesinde Kaspersky’nin Türkiyede’ki mevcut gücünü ve değerini ilerleyen yıllarda daha da artıracağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Kaspersky Lab Hakkında

Kaspersky Lab, uç nokta koruma çözümlerinde dünyanın en büyük özel firmasıdır. Şirket, bu alanda dünyanın en büyük dört sağlayıcısı arasında yer alıyor.* Sektördeki 15 yıllık geçmişi boyunca BT güvenliğinde yenilikçi vizyonuyla yola devam eden Kaspersky Lab, bireysel kullanıcılar ve her büyüklükteki işletmeler için etkili dijital güvenlik çözümleri sağlamayı sürdürmektedir. Şirket, şu anda dünya çapında 300 milyondan fazla kullanıcıya koruma sağlayarak, yaklaşık 200 ülke ve bölgede faaliyet göstermektedir.

Daha fazlası için www.kaspersky.com.tr

Kaspersky Lab, Vendor tarafından, 2010 yılında yapılan “IDC Dünya Uç Nokta Koruması Araştırması”nda dördüncü sırada yer almıştır. Sıralama, Dünya IT Güvenliği Ürünleri 2011-2015 Tahminleri IDC raporu ve 2010 Vendor Hisseleri– Aralık 2011 içerisinde yayımlanmıştır. Rapordaki sağlayıcılar, uç nokta koruması çözümü satışlarından 2010 yılında elde edilen gelire göre sıralanmıştır

İnfoNet Hakkında

İnfoNet, Türkiye’de bilgi teknolojileri sektöründe gerek duyulan Kurumsal Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği ve Sistem Entegrasyonu ile ilgili proje ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere 1995 yılında kurulmuştur. İnternet ve İntranet güvenliği, sistem entegrasyonu ve hizmetleri konularında birçok başarılı projeye imza atmıştır. İnfoNet bilinçli sistem kullanımı için eğitim ve sertifikasyon programları düzenlemekte ve yeniden yapılandırdığı bayi organizasyonu ile Türkiye’de güvenlik hizmetlerinin yaygınlaştırılmasına öncü olmuştur.

Daha fazlası için www.infonet.com.tr

*İnterpromedya ilk 500 Bilişim Şirketleri araştırmasına göre Güvenlik Yazılımı kategorisinde son 5 yıldır birinci olmuştur.


Eğer telefonla destek almak isterseniz lütfen
(0212) 356 55 80 no'lu telefonu arayınız.

Destek Merkezi çalışma saatleri:
Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18:30
 

Destek talebi oluşturmak ya da canlı destek almak isterseniz, 
lütfen aşağıdaki adresi ziyaret ediniz.


InfoNet Bilgi Teknolojileri Tic. A.Ş.
0212 356 55 80
teknik@infonet.com.tr
www.infonet.com.tr
 

INVENTUM Teknoloji ve Bilgi Hizmetleri A.Ş.
Bir İnfonet şirketidir.

Gazeteciler Mah. Hikaye Sok. No: 7/7 Esentepe
Şişli 34394 İstanbul, Türkiye

Tel: (0212) 356 40 74 
Fax: (0212) 272 04 97
info@inventum.com.tr