Anasayfa Hakkımızda Ürünler Bayi Listesi Kampanyalar Referanslar Haberler İletişim
 
 

Inventum Teknoloji ve Bilgi Hizmetleri, kurumsal bilgilerin neredeyse tamamen teknolojik ortamlarda tutulduğu, bilgi güvenliğini sağlamak yanında yerel ve global mevzuat ve standartlarla uyumun da kritik hale geldiği günümüzde,  kurumların BT yönetişimi, bilgi güvenliği, iş sürekliliği, bilgi riskleri, denetim ve uyumla ilgili ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla, sektörde engin deneyime sahip, yetkinliği yerel ve global ortamlarda taşıdığı ünvan ve sertifikalarla (CISA, CISSP, CISM, CGEIT ve ISO27001 Baş Denetçisi) da belgelendirilmiş uzmanlar tarafından kurulmuştur.

Inventum Kıdemli Danışmanlarının sektörde ortalama 20 yıllık deneyimleri bulunmakta olup farklı sektörlerde hem yerel hem global şirketlere bu konularda hizmet vermişlerdir.

"Bilgi Sistemleri Denetimi" zorunluluğunun giderek daha fazla sektörü kapsadığı bu dönemde bilhassa "BT  Yönetişimi,   BT Uyumluluğu, COBIT , ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi , PSI/DSS ve  İç Denetim" gibi konular ile ilgili olarak , danışmanlık, denetim ve eğitim hizmetleri vermektedir.

Inventum yukarıdaki konulara ilave olarak , "Zaafiyet Analizi, Sızma Testleri" gibi BT Güvenliği ile ilgili süre gelen teknik danışmanlık ve denetim hizmetlerini de vermeye devam etmektedir.

Inventum, 1995 yılından beri Ağ ve Bilgi Güvenliği konularında hizmet veren Infonet Bilgi Teknolojileri'nin tümüyle bir kardeş şirketidir.


Eğer telefonla destek almak isterseniz lütfen
(0212) 356 55 80 no'lu telefonu arayınız.

Destek Merkezi çalışma saatleri:
Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18:30
 

Destek talebi oluşturmak ya da canlı destek almak isterseniz, 
lütfen aşağıdaki adresi ziyaret ediniz.


InfoNet Bilgi Teknolojileri Tic. A.Ş.
0212 356 55 80
teknik@infonet.com.tr
www.infonet.com.tr
 

INVENTUM Teknoloji ve Bilgi Hizmetleri A.Ş.
Bir İnfonet şirketidir.

Matbuat Sk. Durukan Apt. No: 21/4 Esentepe
Şişli 34394 İstanbul, Türkiye

Tel: (0212) 356 40 74 
Fax: (0212) 272 04 97
info@inventum.com.tr