Anasayfa Hakkımızda Ürünler Bayi Listesi Kampanyalar Referanslar Haberler İletişim
 
 
Endpoint Security for Business | Advanced   Endpoint Security for Business | Select   Endpoint Security for Business | Core   Total Security for Business   Targeted Security Solutions   Kaspersky Fraud Prevention   Güvenlik Uygulamaları

Endpoint Security for Business | Advanced

Kurumsal BT ortamları, artık eskisinden çok daha karmaşık. Aynı zamanda siber suçlular da her ölçekten işletmeye saldırmak amacıyla giderek daha kurnazca geliştirilmiş yöntemler kullanıyorlar. BT güvenliği hükümlerini ve BT yönetimini bu güçlüklerin önüne geçilecek şekilde geliştirilmeyen işletmeler kendilerini riske atmış olur.

Kaspersky Endpoint Security for Business ADVANCED, tehditlere karşı koruma alanında ödüllü teknolojilerin yanı sıra sunduğu diğer güvenlik işlevleri sayesinde işletmenizin çok katmanlı savunma uygulamalarından yararlanmasını sağlar. Veri şifreleme özelliği, bir dizüstü bilgisayar kaybolduğunda veya izinsiz kullanıcılar verilerinizi çalma teşebbüsünde bulunduğunda gizli işletme bilgilerinin korunmasını sağlarken güvenlik açığı tarama ve yama yönetimi teknolojileri, işletim sistemleriniz ve uygulama yazılımlarınızdaki güvenlik açıklarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

BT sistemlerinin yönetim verimliliğini artırma 
Günümüzün karmaşık kurumsal BT ortamlarında, her gün gerçekleştirilmesi gereken temel sistem yönetimi görevlerinin sayıca fazla olması yorucu olabiliyor. Sistem yönetimi işlevlerimiz, çeşitli güvenlik ve yönetim görevlerini otomatik hale getirerek BT yönetim işlerindeki karmaşıklığı azaltır. BT ağınızda görünürlüğünü artırdığınız gibi birçok güvenlik ve yönetim işlevini tek bir sistem ve güvenlik yönetim konsolu üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Güvenlik açıklarını ortadan kaldırma ve yamaları yönetme 
İşletim sistemi ve uygulamalardaki yama uygulanmamış güvenlik açıkları siber suçlular için kurumsal ağlara saldırmanın en yaygın yollarından biri haline gelmiştir. Bu durumun farkında olan Kaspersky, otomatik güvenlik açığı tarama ve yönetim-dağıtım teknolojileri geliştirmiştir. Güvenlik açığı tarama ve en son yamaları dağıtma işlevleri üzerinde merkezi kontrol olanağı sunan Kaspersky, tehditlere maruz kalma olasılığını azaltmanıza yardımcı olur.

Hassas kurumsal bilgilerin kaybolmasını önleme 
Bir dizüstü bilgisayar veya mobil bir cihazın kaybolması gizli bilgilerin yanlış kişilerin eline geçmesine yol açabilir. Esnek veri şifreleme işlevimiz, dosyalara, klasörlere, disklere ve çıkarılabilir cihazlara şifreleme uygulamanızı sağlar. Veri şifreleme kolayca yapılandırılabilir ve ağınızda çalışan diğer tüm Kaspersky Lab uç nokta güvenlik teknolojilerini kontrol etmek için kullandığınız yönetim konsolundan yönetilebilir.

İş istasyonları ve daha fazlası için çok katmanlı koruma 
Kötü amaçlı yazılım ve saldırılara karşı sınıf lideri çok katmanlı savunmalarımız Windows, Mac ve Linux masaüstü ve dizüstü bilgisayarları, Windows ve Linux dosya sunucularını bilinen, bilinmeyen ve gelişmiş tehditlere karşı korur. Bu teknolojiler, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için Uygulama Kontrolü, Cihaz Kontrolü ve Web Kontrolü araçlarıyla eksiksiz hale gelir. Güçlü kontrol araçlarımız ile uygulamaların nasıl yürütüleceğini yönetebilir, izinsiz çıkarılabilir cihazların kullanımını engelleyebilir ve internet erişim ilkeleri uygulayabilirsiniz.

Mobil cihazları ve verileri koruma 
Sıkı mobil güvenlik teknolojileri, en popüler mobil platformları kötü amaçlı yazılımlara, kimlik avına, spam ve diğer saldırılara karşı korumanızı sağlar. Ayrıca, Kaspersky Endpoint Security for Business ADVANCED tek bir arabirim üzerinden Mobil Cihaz Yönetimi (MDM) ve Mobil Uygulama Yönetimi (MAM) işlevlerini etkinleştirerek zamandan tasarruf etmenizi ve birleşik mobil güvenlik ilkelerini kolaylıkla uygulamanızı sağlar.

Sistem ve güvenlik yönetimini merkezileştirme 
Tüm uç nokta güvenlik teknolojileri üzerinde merkezi kontrol sağlamanıza olanak veren yüksek düzeyde entegre konsolumuz Kaspersky Security Center ile birlikte kullandığınız Kaspersky Endpoint Security for Business ADVANCED, yönetim işlemlerindeki karmaşıklığı ortadan kaldırmanızı sağlar. En popüler güvenlik bilgileri ve olay yönetimi (SIEM) ürünlerinden ikisi olan HP ArcSight ve IBM QRadar ile entegrasyon işletmelerin kurumsal düzeyde ihtiyaç duydukları gerçek zamanlı veri izleme özelliklerine sahip olmalarını sağlar.


Eğer telefonla destek almak isterseniz lütfen
(0212) 356 55 80 no'lu telefonu arayınız.

Destek Merkezi çalışma saatleri:
Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18:30
 

Destek talebi oluşturmak ya da canlı destek almak isterseniz, 
lütfen aşağıdaki adresi ziyaret ediniz.


InfoNet Bilgi Teknolojileri Tic. A.Ş.
0212 356 55 80
teknik@infonet.com.tr
www.infonet.com.tr
 

INVENTUM Teknoloji ve Bilgi Hizmetleri A.Ş.
Bir İnfonet şirketidir.

Gazeteciler Mah. Hikaye Sok. No: 7/7 Esentepe
Şişli 34394 İstanbul, Türkiye

Tel: (0212) 356 40 74 
Fax: (0212) 272 04 97
info@inventum.com.tr