Anasayfa Hakkımızda Ürünler Bayi Listesi Kampanyalar Referanslar Haberler İletişim
 
 
Endpoint Security for Business | Advanced   Endpoint Security for Business | Select   Endpoint Security for Business | Core   Total Security for Business   Targeted Security Solutions   Kaspersky Fraud Prevention   Güvenlik Uygulamaları

Endpoint Security for Business | Core

Her gün 325.000'den fazla yeni kötü amaçlı program tespit ediliyor. Bu korkutucu sayı, tüm işletmelerin en etkili kötü amaçlı yazılımdan koruma çözümünü seçmek için özen göstermeleri gerektiğinin göstergesidir. Kaspersky Endpoint Security for Business CORE, diğer tedarikçilerin sunamayacağı benzersiz güvenlik teknolojileri sunar. Bu platform, sınıfında öncü olan çeşitli kötü amaçlı yazılımdan koruma işlevlerini bir araya getirerek üst düzeyde koruma sağlar. Çok katmanlı kötü amaçlı yazılımdan koruma savunmalarımız, işletmeleri günümüzde sürekli olarak gelişen saldırılar da dahil olmak üzere her türlü kötü amaçlı yazılıma karşı korumak için daha fazlasını yaparken, birleşik yönetim konsolumuz güvenlik yönetimi ile ilgili karmaşıklıkların en aza indirilmesini sağlar. 

Günümüzdeki karmaşık kötü amaçlı yazılımlara karşı daha fazla koruma sağlar 
İmza tabanlı algılama, sezgisel koruma ve bulut destekli teknolojileri bir araya getiren Kaspersky Endpoint Security for Business CORE, daha yüksek algılama oranları sayesinde kurumsal ağınızın en son kötü amaçlı tehditlere ve korsan saldırılarına karşı korunmasını sağlar.

Dağıtım süresini kısaltır ve yönetim işlemlerini merkezileştirir 
Kaspersky Endpoint Security for Business CORE, sistemlerinizi ve verilerinizi yüklendiği andan itibaren korumaya başlayacak şekilde önceden yapılandırılmıştır. Ayrıca, ağınızda çalışmakta olan tüm Kaspersky Lab son uç koruma teknolojilerinin "tek bir pencereden" görüntülenmesini ve kontrol edilmesini sağlayan merkezi yönetim konsolu Kaspersky Security Center ile birlikte eksiksiz şekilde sunulur.

Baştan başlamak zorunda kalmadan güvenliğinizi ölçeklemenizi sağlar 
Güvenlik gereksinimleriniz değiştiğinde, Kaspersky Endpoint Security for Business ya da Kaspersky Total Security for Business'ın bir sonraki kademesine kolaylıkla yükseltebilirsiniz. Yeni kademenin sağladığı ek özelliklere erişmek için yalnızca yeni bir lisans anahtarı kullanmanız yeterlidir. Ayrıca, tüm Kaspersky Lab uç nokta güvenlik teknolojilerinin Kaspersky Security Center'dan yönetebilmesi sayesinde yeni arabirimlerle uğraşmak zorunda kalmadan merkezi yönetim özelliklerinden yararlanabilirsiniz.


Eğer telefonla destek almak isterseniz lütfen
(0212) 356 55 80 no'lu telefonu arayınız.

Destek Merkezi çalışma saatleri:
Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18:30
 

Destek talebi oluşturmak ya da canlı destek almak isterseniz, 
lütfen aşağıdaki adresi ziyaret ediniz.


InfoNet Bilgi Teknolojileri Tic. A.Ş.
0212 356 55 80
teknik@infonet.com.tr
www.infonet.com.tr
 

INVENTUM Teknoloji ve Bilgi Hizmetleri A.Ş.
Bir İnfonet şirketidir.

Gazeteciler Mah. Hikaye Sok. No: 7/7 Esentepe
Şişli 34394 İstanbul, Türkiye

Tel: (0212) 356 40 74 
Fax: (0212) 272 04 97
info@inventum.com.tr