Anasayfa Hakkımızda Ürünler Bayi Listesi Kampanyalar Referanslar Haberler İletişim
 
 
Endpoint Security for Business | Advanced   Endpoint Security for Business | Select   Endpoint Security for Business | Core   Total Security for Business   Targeted Security Solutions   Kaspersky Fraud Prevention   Güvenlik Uygulamaları

Endpoint Security for Business | Select

‘Kurumsal verilere, her yerden, istendiği anda ve her cihazdan erişim', işletmelerin mobil ve uzak kullanıcılarının güvenlik riskleriyle karşılaşmamaları amacıyla klasik kurumsal ortamlarının içinde ve dışında güvenlik sağlaması gerektiği anlamına geliyor. Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, güçlü uç nokta kontrolleri ile iş istasyonları ve dosya sunucularına yönelik güçlü güvenlik özelliklerini bir araya getirerek şirket içindeki BT altyapınızı korur ve kurumsal sınırlarınız dışında koruma sağlayan sıkı mobil güvenlik özellikleri sunar. 

En son kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma 
Kötü amaçlı yazılım ve saldırılara karşı çok katmanlı savunma uygulayan Kaspersky, işletmenizi bilinen, bilinmeyen ve gelişmiş tehditlere karşı korur. Windows, Mac ve Linux iş istasyonlarına yönelik sunulan güvenliğin yanı sıra Kaspersky, Windows veya Linux çalıştıran dosya sunucuları için de güvenlik sağlar.

Mobil cihazları koruma ve yönetme 
Yenilikçi mobil güvenlik teknolojileri, geniş bir mobil platform yelpazesine kötü amaçlı yazılımlara, kimlik avı saldırılarına, spam'lere ve daha birçok tehdide karşı koruma sağlar. Ağınızdaki tüm mobil cihazları görüntülemenizi sağlayan mobil teknolojilerimiz sayesinde iş için kullandığınız kişisel cihazlarınıza veya kuruma ait tüm mobil cihazlara sıkı mobil güvenlik ve yönetim ilkeleri uygulayabilirsiniz. Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT'in entegre bir BT güvenlik çözümü sunması sayesinde, mobil ve diğer uç noktalar olmak üzere tüm güvenlik işlevlerinizi tek bir merkezi konsol üzerinden yönetebilirsiniz.

Güvenlik ilkeleri uygulama yardımı 
Uygulama Kontrolü, Cihaz Kontrolü ve Web Kontrolü araçları, uygulamaların çalışmasını yönetmenizi, izinsiz çıkarılabilir cihazların kullanımını engellemenizi ve internet erişim ilkeleri uygulamanızı sağlar. Bu güçlü kontroller uç nokta koruma teknolojilerimizle birlikte çalışarak kurumsal güvenlik ilkelerinin tüm işletmenizde uygulandığından emin olmanıza yardımcı olur.

Merkezi güvenlik yönetimi 
Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, çalıştırdığınız tüm Kaspersky Lab uç nokta güvenlik teknolojileri üzerinde merkezi kontrol sağlamanıza imkan tanıyan yüksek düzeyde entegre yönetim konsolu Kaspersky Security Center ile birlikte sunulur. Kaspersky, aynı zamanda tüm ağınızda hızla güvenlik uygulamanız için önceden yapılandırılmış bir ilkeler seçeneği sunar.

İhtiyacınız olduğunda daha fazla güvenlik ekleme 
Hedeflenen Güvenlik Çözümleri ürün serimiz, daha fazla güvenlik ve yönetim teknolojisi eklemenizi sağlar; örneğin:


Eğer telefonla destek almak isterseniz lütfen
(0212) 356 55 80 no'lu telefonu arayınız.

Destek Merkezi çalışma saatleri:
Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18:30
 

Destek talebi oluşturmak ya da canlı destek almak isterseniz, 
lütfen aşağıdaki adresi ziyaret ediniz.


InfoNet Bilgi Teknolojileri Tic. A.Ş.
0212 356 55 80
teknik@infonet.com.tr
www.infonet.com.tr
 

INVENTUM Teknoloji ve Bilgi Hizmetleri A.Ş.
Bir İnfonet şirketidir.

Gazeteciler Mah. Hikaye Sok. No: 7/7 Esentepe
Şişli 34394 İstanbul, Türkiye

Tel: (0212) 356 40 74 
Fax: (0212) 272 04 97
info@inventum.com.tr