Anasayfa Hakkımızda Ürünler Bayi Listesi Kampanyalar Referanslar Haberler İletişim
 
 
Endpoint Security for Business | Advanced   Endpoint Security for Business | Select   Endpoint Security for Business | Core   Total Security for Business   Targeted Security Solutions   Kaspersky Fraud Prevention   Güvenlik Uygulamaları

Total Security for Business

Kaspersky Lab’in kurumsal BT ağınız için sıkı koruma sağlayan en kapsamlı kurumsal güvenlik çözümüdür. Masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, dosya sunucuları, veri şifreleme, uç nokta kontrol araçları ve mobil cihazlar için güvenliğin yanı sıra posta sunucuları, işbirliği ağ sunucuları ve Web ağ geçidi üzerinden trafik için özel koruma teknolojilerini içerir. Ayrıca, kapsamlı sistem yönetimi araçları çeşitli uygulamaları veya yönetim görevlerini otomatikleştirerek zamandan kazanmanızı ve kaynak tasarrufu yapmanızı sağlar.

İş istasyonları ve daha fazlası için çok katmanlı koruma 
İmza tabanlı, sezgisel, davranışsal ve bulut destekli teknolojilerden oluşan güçlü kombinasyonumuz tüm Windows, Mac ve Linux iş istasyonu kombinasyonları için çok katmanlı savunma sunar. Ayrıca, koruma teknolojilerimizi tamamlayan Uygulama Kontrolü, Cihaz Kontrolü ve Web Kontrolü araçları uygulamaları yönetmenizi, çıkarılabilir cihazların kullanımını engellemenizi ya da kontrol etmenizi ve güvenli Web erişim ilkeleri uygulamanızı sağlar. Bunların yanı sıra, Windows ve Linux dosyaları için sunulan koruma ile bu platformları bilinen, bilinmeyen ve gelişmiş tehditlere karşı koruyabilirsiniz.

Güvenlik açıklarını otomatik olarak belirleme ve yamaları otomatik dağıtma 
İşletim sistemlerindeki ve uygulamalardaki yama uygulanmamış güvenlik açıklarının işletmelere saldırmak için giriş noktaları olarak kullanılması sık karşılaşılan bir durumdur. Kaspersky TOTAL Security for Business, içerdiği otomatik güvenlik açığı tarama ve otomatik yama dağıtma özellikleri sayesinde ağınızdaki bilinen güvenlik açıklarını çok daha hızlı belirleyebilir ve yamaları çabuk bir şekilde dağıtabilir.

Hassas verilerin kaybolmasına karşı koruma 
Güçlü veri şifreleme özelliği, önemli dosyaların, klasörlerin, disklerin ve çıkarılabilir cihazların şifrelenmesini sağlar. Bir dizüstü bilgisayar veya mobil cihazın kaybolması hassas verilerin sızdırılmasına neden olmaz. Verilerin okunamayan şekilde şifrelenmesi sayesinde işletmeniz veri güvenliği ihlallerinin neden olduğu itibar kaybı ve maliyetlerle uğraşmak zorunda kalmaz. Kurulması ve kullanımı karmaşık olan bazı şifreleme ürünlerinin aksine Kaspersky'nin sunduğu veri şifreleme çözümü kolayca yapılandırılabilir ve tüm uç nokta güvenlik teknolojilerimizi kontrol etmek için kullanılan aynı yönetim konsolundan yönetilebilir.
Ayrıca, işbirliği ve posta güvenliği için içeriğe duyarlı Veri Kaybını Önleme seçenekleri yaygın veri sızdırma yöntemlerini önleyerek gizli bilgileri korur ve uyumluluğu artırır.

Mobil cihazları koruma 
Sıkı mobil güvenlik teknolojileri ile esnek Mobil Cihaz Yönetimi (MDM) ve Mobil Uygulama Yönetimi (MAM) özelliklerini bir araya getiren Kaspersky TOTAL Security for Business, akıllı telefon ve tabletlerin yanı sıra kurumsal sistemler ve eriştikleri verileri korumanızı sağlar. En popüler mobil platformlarla uyumlu olan güvenlik ve yönetim teknolojilerimiz, kurum tarafından verilen ve iş için kullanılan kişisel mobil cihazlarla birlikte kayıp ve çalınan cihazlar için koruma da dahil olmak üzere, kötü amaçlı yazılımlara ve izinsiz erişime karşı koruma sağlar.

BT yönetimindeki karmaşıklığı ortadan kaldırma 
Karmaşık bir BT ortamını yönetmek karmaşık bir görev olmak zorunda değildir. Sistem yönetimine ilişkin kapsamlı işlevler sunan Kaspersky TOTAL Security for Business, güvenlik ve sistem yönetimi karmaşıklığını ortadan kaldırır. Kaspersky, önemli güvenlik ve yönetim görevlerini otomatikleştirerek, yüksek görünürlük sağlayarak ve tek bir yönetim konsolu sunarak iş açısından önem taşıyan diğer projelerinize zaman ayırmanızı sağlar.

E-postalarınızı koruma 
Optimize edilmiş güvenlik tarama ve akıllı spam filtreleme özelliklerinin bir arada kullanılması posta trafiğini korur, sıfıra yakın hatalı tespit oranıyla daha fazla spam e-postayı engeller ve kurumsal ağınızdaki trafik hacmini hafifletir. Aralarında Microsoft Exchange, IBM Lotus Notes / Domino, Sendmail, qmail, Postfix, Exim ve CommuniGate Pro'nun da bulunduğu geniş bir posta sunucusu yelpazesi desteklenir. Microsoft Exchange sunucuları için ekstra seçenek olarak içeriğe karşı duyarlı Veri Kaybını Önleme özelliği sunulmaktadır.

Web trafiğinizi koruma 
Windows veya Linux tabanlı en popüler Web ağ geçitleri üzerinden akan web trafiğini koruyan güvenlik teknolojileri içeren Kaspersky TOTAL Security for Business, kullanıcılarınızın Web tabanlı tehditlerin tuzağına düşmeden internete erişmesine yardımcı olur.

Güvenli işbirliği sağlama 
SharePoint platformlarına yönelik güvenlik uygulamaları arasında bulunan kötü amaçlı yazılımdan koruma, içerik filtreleme ve dosya filtreleme özellikleri işletmenizin işbirliği ilkelerini uygulamasına ve uygun olmayan içeriklerin kurumsal ağınızda saklanmasının önlenmesine yardımcı olur. İçeriğe duyarlı Veri Kaybını Önleme özelliği ekstra seçenek olarak sunulmaktadır.

Sistem yönetimi ve güvenliğini merkezileştirme 
Yüksek derecede entegre yönetim konsolumuz Kaspersky Security Center, tüm Kaspersky Lab uç nokta güvenlik teknolojileri üzerinde merkezi kontrol sağlamanıza olanak sağlar. Bunun yanı sıra, Kaspersky TOTAL Security for Business'ın en popüler güvenlik bilgileri ve olay yönetimi (SIEM) ürünlerinden ikisi olan HP ArcSight ve IBM QRadar'ı desteklemesi sayesinde şirket düzeyindeki işletmeler karmaşık BT ortamlarını entegre şekilde izleme avantajından yararlanabilirler.


Eğer telefonla destek almak isterseniz lütfen
(0212) 356 55 80 no'lu telefonu arayınız.

Destek Merkezi çalışma saatleri:
Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18:30
 

Destek talebi oluşturmak ya da canlı destek almak isterseniz, 
lütfen aşağıdaki adresi ziyaret ediniz.


InfoNet Bilgi Teknolojileri Tic. A.Ş.
0212 356 55 80
teknik@infonet.com.tr
www.infonet.com.tr
 

INVENTUM Teknoloji ve Bilgi Hizmetleri A.Ş.
Bir İnfonet şirketidir.

Gazeteciler Mah. Hikaye Sok. No: 7/7 Esentepe
Şişli 34394 İstanbul, Türkiye

Tel: (0212) 356 40 74 
Fax: (0212) 272 04 97
info@inventum.com.tr